
Світлодіодна стрічка 12V 2835(120LED/м) IP20 5мм Нейтральний
117,30 ₴/м
- В наявності
- Код: LED03895
Вузька світлодіодна стрічка 12В 2835 (120LED/м).
Ця стрічка має ширину всього 5мм. Працює така LED стрічка від 12 вольт. Це досить потужна стрічка та її краще монтувати на поверхні, які добре проводять тепло. Один метр стрічки споживає до 9.6Вт або 0.8А. На кожному такому метрі розташовано 120 світлодіодів SMD2835. Стрічку 12В можна підключати відрізками до 5 метрів. Розрізати її можна через кожні три світлодіоди або 25мм.
Світлодіодна стрічка 12В 2835(120LED/м) IP20 5мм користується особливим попитом у меблевому, інтер'єрному підсвічуванні приміщень або салону авто, а також при виготовленні різних рекламних світлових конструкцій.
У нас до цієї стрічки можна підібрати блок живлення (адаптер) на 12 вольт, щоб підключити її до мережі 220В. Для керування яскравістю та динамікою світла цієї стрічки, можна підібрати сенсорний вимикач, датчики, дімер або контролер.
Розмір замовлення: від 1 м!
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | LEDLIGHT |
| Країна виробник | Китай |
| Вид виробу | Світлодіодна стрічка 12 вольт |
| Колір | Білий |
| Колір світіння | Нейтральний |
| Напруга мережі | Дванадцять |
| Потужність | 9.6 Вт |
| Світлодіодів шт/м | 120 |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту, IP | IP20 |
| Ширина стрічки | 5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 2 мм |
| Довжина | 5000 |
| Інтервал різання | 2.5 см |
| Кількість LED на метр | 120 |
| Напруга | 12 |
| Споживана потужність | 12 |
| Термін служби | 50000 |
| Тип освітлення | Світлодіодна стрічка |
| Тип харчування | Акумулятор, Батарейки, Мережа |
| Тип світлодіодів | SMD2835 |
| Струм, A/м | 0.8 |
| Кут свічення | 120 град. |
| Упаковка | Пакет |
- Ціна: 117,30 ₴/м

