
Контролер RGB 5V 6A Bluetooth USB, пульт IR 24 кнопки
166,06 ₴
- В наявності
- Код: LED04161
Bluetooth контролер з пультом, для керування світлодіодною RGB-стрічкою.
Нова модель недорогого RGB контролера з дистанційним керуванням пультом та зі смартфона через блютус. Пристрій призначений для роботи з кольоровими світлодіодами, робоча напруга яких – 5 вольт. Максимальна потужність світлодіодів, які будуть підключатися, має бути в межах 30 ватів або 6 ампер. Для підключення живлення контролер має USB-кабель довжиною, приблизно, 50 см. За його допомогою можна підключитися до комп'ютера, ноуту, телевізора, повербанку, зарядки мобільного тощо.
Цей RGB контролер дозволяє керувати різнокольоровим підсвічуванням дистанційно. За допомогою пульта, можна:
- вмикати та вимикати світло,
- вибрати один із шістнадцяти стандартних відтінків,
- регулювати яскравість світла,
- вибрати один із чотирьох динамічних режимів зміни кольорів.
Bluetooth контролер також дозволяє дистанційно керувати світлодіодним освітленням за допомогою смартфона, планшета або другого пристрою через через блютус з'єднання. Для цього потрібно встановити безкоштовну програму "LotusLamp X" з Google Play або App Store. Інтерфейс програми підтримує багато мов, у тому числі українську.
У додатку можна:
- вмикати та вимикати світло,
- точно відрегулювати яскравість (100 рівнів),
- вибрати один із 16000000 відтінків,
- вибрати один з 22-х динамічних режимів, відрегулювати їхню швидкість та яскравість,
- синхронізувати світло з музичним файлом або з навколишньою музикою (використовуючи мікрофон смартфона),
- встановити час автоматичного ввімкнення та вимкнення світла,
- декілька контролерів можна об'єднати в групи та управляти як кожним окремо, так і всією групою,
- можна налаштувати послідовність кольорів (red/green/blue) у контролера, підібравши під RGB стрічку конкретного виробника.
У розділі меню "Налаштування" цієї програми можна ознайомитись з описом її функціоналу.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | LEDLIGHT |
| Країна виробник | Китай |
| Колірна гамма | RGB |
| Кількість каналів | 3 |
| Кількість кнопок | 24 шт. |
| Напруга | 5 В |
| Регулювання | Швидкості, Яскравості |
| Струм | 6 А |
| Тип управління | Дистанційне |
| Розміри | |
| Висота | 6 мм |
| Довжина | 45 мм |
| Ширина | 15 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Тип підключення | Загальний анод |
- Ціна: 166,06 ₴
