Дімер для управління світлодіодним освітленням (12В/24В) 30А, пульт-брелок (радіо).
Потужний дімер дозволяє управляти навантаженням до 30 ампер (360Вт, при 12В, і 720Вт, при 24В).
Кожен дімер реагує тільки на команди свого пульта. При бажанні можна будь-який такий пульт спарити з будь-яким таким дімером. Для цього достатньо натиснути та утримувати протягом 3 секунд одночасно кнопку ввімкнення та кнопку зменшення яскравості. Таким чином, можна один пульт спарувати з будь-якою кількістю дімерів. У такому разі всі такі дімери в радіусі до 30м виконуватимуть команди одного такого пульта.
Функціонал:
- увімкнення/вимкнення світла,
- точне та плавне регулювання яскравості (256 рівнів)
Пульт-брелок дистанційного керування живиться від 1 батареї 27А 12V (входить до комплекту).
ВАЖЛИВО: Під час монтажу, спочатку підключаються дроти на світлодіоди, а потім дроти з блоку живлення.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | LEDLIGHT |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 150 г |
| Кількість каналів | 1 |
| Кількість кнопок | 3 шт. |
| Кількість рівнів яскравості | 256 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Напруга мережі | 12-24 В |
| Регулювання | Пам'ять останньої налаштування, Яскравості |
| Робоча напруга (В) | 12-24 |
| Струм | 30 А |
| Тип управління | Дистанційне |
| Розміри | |
| Висота | 24 мм |
| Довжина | 53 мм |
| Ширина | 64 мм |
- Ціна: 553,38 ₴

