
Датчик руху/присутності мікрохвильовий 12-24V 8A, радіус дії 3м
338,10 ₴
- В наявності
- Код: LED04133
Компактний врізний мікрохвильовий вимикач.
Робоча напруга вимикача від 12 до 24 вольт. Максимальний струм навантаження, що підключається до нього, повинен бути до 8А або 96Вт (при 12В), 192Вт (при 24В). Працює такий пристрій за принципом радара, він випромінює слабкий сигнал високої частоти та вловлює його відображення.Такий датчик здатний сканувати через різні неметалеві матеріали, такі як дерево, скло або пластик, наприклад.
У нашому асортименті представлені дві моделі подібних зовні, але різних за функціоналом. Одна модель має відстань спрацьовування до 20см і використовується, як правило, як безконтактний сенсорний вимикач. При кожному помаху руки поблизу такого датчика він по черзі вмикатиме й вимикатиме світло. Якщо, при увімкненому світлі, піднести руку до датчика і затримати її - світло згасне і ввімкнеться знову, лише тоді, коли прибереться рука від датчика. При вимкненому світлі все працює навпаки. При піднесенні руки до датчика, світло ввімкнеться і світитиме доти, доки рука не буде прибрана від сенсора.
Друга модель має відстань спрацьовування до трьох метрів і застосовується як мікрохвильовий датчик руху. Якщо в його зону чутливості потрапляє людина, датчик спрацьовує – світло вмикається. Поки людина рухатиметься у цій зоні, світло буде увімкненим. Як тільки припиняється рух у зоні детекції датчика, у ньому запускається таймер і якщо протягом 30 секунд рух не відновиться, то вимикач відключить світло.
У сенсорному вимикачі відсутні будь-які механічні деталі, що рухаються, що помітно збільшує його термін служби. Крім того, він абсолютно безшумний. Ви не почуєте жодних дратівливих клацань як у звичайних вимикачів чи реле.
Ця модель має дуже компактні розміри і може бути вбудована в найрізноманітніші пристрої та прилади.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LEDLIGHT |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 2 мм |
| Довжина | 48 мм |
| Максимальний діапазон частот | 5800 Гц |
| Способи установки | Всередині приміщень |
| Ширина | 10 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вхідний струм, не більш ніж | 5А |
| Максимальна потужність, що під'єднується | 100вт |
| Напруга | 12-24 |
| Робоча частота | 5800 МГц |
| Радіус дії, м | 3 |
- Ціна: 338,10 ₴
