Лампа світлодіодна (LED) в силіконовому корпусі з цоколем Е14, потужністю 5Вт.
Ця лампа має робоча напруга 220В. Корпус даної моделі набагато компактніше ніж звичайні світлодіодні лампи у формі кульок або свічок. Крім того він захищений від впливу вологи. Все це дає можливість застосовувати таку лампу практично скрізь, де є цоколь Е14 і напруга 220В.
Особливо добре ця лампа зарекомендувала при установці в різні прилади: витяжки, холодильники, швейні машинки і т. д.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LEDLIGHT |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Колір світіння | Білий |
| Кут свічення | 360 град. |
| Напруга | 220 В |
| Потужність | 5 Вт |
| Струм споживання | 22.7 мА |
| Термін служби ламп | 40000 годин |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип цоколя | Різьба |
| Форма лампочки | Капсула |
| Цоколь | E14 |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 62 мм |
| Діаметр | 16 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Колір колби лампочки | Прозорий |
| Робоче положення | Універсальне |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 450 лм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Температура світіння | 3000 К |
- Ціна: 129,72 ₴

