
Лампа світлодіодна з датчиком руху Е27 9Вт 220В
393,76 ₴
- В наявності
- Код: LED03337
+380 (96) 004-00-88
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Лампа світлодіодна (LED) із вбудованим датчиком руху та датчиком освітленості (фотореле "день-ніч") з цоколем Е27, потужністю 9Вт.
Рекомендована висота монтажу - до 3 метрів.


![]() |
Якщо людина увійшов в зону видимості датчика руху, але при цьому, в приміщенні досить світло - лампа залишиться выключеной. |
![]() |
Якщо людина увійшов в зону видимості датчика руху в приміщенні з недостатньою освітленістю - лампа вмикається. Запускається вбудований таймер. |
![]() |
Якщо рух у полі зору датчика буде продовжаться, лампа залишається включеної. |
![]() |
Якщо людина покидає зону спрацювання датчика руху, таймер відраховує 25-30 секунд і вимикає лампу. |
Застосування:


Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LEDLIGHT |
| Країна виробник | Китай |
| Колір світіння | Холодний білий |
| Кут свічення | 180 град. |
| Максимальна робоча напруга | 265 В |
| Мінімальна робоча напруга | 85 В |
| Напруга | 220 В |
| Потужність | 9 Вт |
| Струм споживання | 41 мА |
| Термін служби ламп | 30000 годин |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип цоколя | Різьба |
| Форма лампочки | Сферична |
| Цоколь | E27 |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 130 мм |
| Діаметр | 80 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Колір колби лампочки | Молочний |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Робоче положення | Універсальне |
| Користувальницькі характеристики | |
| Дальність спрацювання датчика руху | 4-6м |
| кут огляду датчика руху | 120 градусів |
Інформація для замовлення
- Ціна: 393,76 ₴




