
Лампа світлодіодна RGBW з пультом Е27 5Вт 220В
243,34 ₴
- В наявності
- Код: LED03310
+380 (96) 004-00-88
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Лампа світлодіодна RGB (мультикольорова) з пультом дистанційного керування з цоколем Е27, потужністю 5Вт.
Перемикання режимів відбувається за допомогою пульта. .
Функціонал:
- Вмикання/вимикання
- Статичне світіння (15 кольорів + білий) з регулюванням яскравості
- Динамічне світіння (4 режиму) з регулюванням швидкості
Живляча напруга: 220-240В.
Великий кут світіння - 270 градусів.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LEDLIGHT |
| Країна виробник | Китай |
| Джерело світла | Світлодіоди SMD |
| Кут свічення | 270 град. |
| Максимальна робоча напруга | 240 В |
| Мінімальна робоча напруга | 220 В |
| Напруга | 220 В |
| Потужність | 5 Вт |
| Струм споживання | 23 мА |
| Термін служби ламп | 30000 годин |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип цоколя | Різьба |
| Форма лампочки | Груша |
| Цоколь | E27 |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 75 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Колір колби лампочки | Молочний |
| Робоче положення | Універсальне |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір світіння | RGBW |
Інформація для замовлення
- Ціна: 243,34 ₴
