Лампа світлодіодна RGB (мультикольорова) з цоколем Е27, потужністю 5Вт.
Перемикання режимів відбувається при кожному увімкненні/вимкненні лампочки. Якщо вимкнути лампочку довше ніж на 3 секунди - перемикання режимів почнеться знову з першої програми.
Корпус - ABS-пластик.
Живляча напруга: 220-265В.
Великий кут світіння - 270 градусів.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LEDLIGHT |
| Країна виробник | Китай |
| Джерело світла | Світлодіоди SMD |
| Колір світіння | RGB (різнокольоровий) |
| Кут свічення | 270 град. |
| Максимальна робоча напруга | 265 В |
| Мінімальна робоча напруга | 220 В |
| Напруга | 220 В |
| Потужність | 5 Вт |
| Струм споживання | 23 мА |
| Термін служби ламп | 30000 годин |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип цоколя | Різьба |
| Форма лампочки | Сферична |
| Цоколь | E27 |
| Додаткові характеристики | |
| Колір колби лампочки | Молочний |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Робоче положення | Універсальне |
| Користувальницькі характеристики | |
| Потужність споживання | 5 Вт |
Інформація для замовлення
- Ціна: 138,46 ₴




