Датчик руху 5В-24В у пластиковому корпусі білого кольору з роз'ємами DC.
Широкий діапазон робочої напруги дозволяє застосовувати цю модель датчика зі світлодіодним підсвічуванням та різними приладами, що працюють від 5В, 12В або 24В.
Дана модель не має датчика освітленості, тому датчик спрацьовуватиме незалежно від наявності світла навколо. Регулятор часу затримки у цієї моделі також відсутній. Після того, як рух у зоні чутливості датчика припиниться, він автоматично відключиться за 30 секунд.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LEDLIGHT |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 18 мм |
| Дальність виявлення руху: | 2 м |
| Довжина | 37 мм |
| Кут огляду | 120 град. |
| Максимальна затримка контролю | 30 сек |
| Мінімальна затримка контролю | 30 сек |
| Ширина | 18 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Робоча напруга (В) | 12, 24, 5 |
| Колір корпусу | Чорний |
- Ціна: 231,38 ₴


