
Блок живлення 5V 4A 20W у перфорованому корпусі
379,96 ₴
- В наявності
- Код: LED03987
+380 (96) 004-00-88
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Блок живлення 5В 4А 20Вт у компактному металевому корпусі.
Основне застосування - живлення невеликих світлодіодних (рекламних) конструкцій, систем відеоспостереження, а також багатьох інших приладів та пристроїв. Компактний розмір даної моделі значно полегшує вбудовування блоку в різні системи.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LEDLIGHT |
| Країна виробник | Китай |
| Вихідна напруга | 5 В |
| Вихідна потужність | 20 Вт |
| Вихідний струм, не більше | 4 А |
| Гвинтове приєднання | Так |
| Дистанційне управління | Ні |
| Максимальна вхідна напруга | 260 В |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Мінімальна вхідна напруга | 180 В |
| Стан | Новий |
| Тип блоку живлення | Імпульсний |
| Тип корпусу | Незакритий |
| Тип охолодження | Пасивний |
| Тип стабілізації | За напругою |
| Тип індикації | Світлодіодна |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.1 кг |
| Висота | 20 мм |
| Довжина | 78 мм |
| Ширина | 48 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 379,96 ₴
