
Контролер смарт RGB Bluetooth музичний
311,42 ₴
- В наявності
- Код: LED04081
Bluetooth контролер дозволяє дистанційно керувати світлодіодним освітленням за допомогою смартфона через через блютус з'єднання. Для цього потрібно буде скачати безкоштовний додаток "MagicLantern" c Google Play або App Store. Програма має інтерфейс українською та призначена для пристроїв з bluetooth версії не старше 4.0.
Керувати таким контролером можна за допомогою пульта RF. У нас можна придбати сам блютус-контролер, також можна придбати контролер у комплекті з радіо-пультом. Можна замовити, наприклад, один контролер із пультом та кілька контролерів без пульта. Усіма контролерами можна буде керувати з одного пульта.
Застосовується такий контролер у рекламі, сценічних декораціях, домашньому декорі тощо. Цей контролер підійде для управління адресною стрічкою 5V, 12V та 24V. При цьому слід пам'ятати, що джерело живлення повинне мати таку ж напругу як і стрічка, що підключатиметься. Живлення стрічки з робочим струмом понад 6А слід здійснювати безпосередньо від блока живлення (не через контролер).
Основними перевагами цієї моделі є:
- наявність на корпусі контролера основних кнопок управління
- можливість дистанційного керування за допомогою пульта RF
- підключення через bluetooth та управління зі смартфона
- 213 динамічних режимів
- 7 світломузичних режимів: синхронізація світла зі звуком за допомогою смартфона або вбудованого в контролер мікрофона
- автовідключення: 1 година, 2 години, 3 години
- тижневий таймер: можна запрограмувати на кожен день тижня час увімкнення та вимкнення світла
- у додатку можна керувати як одним контролером так і кількома одночасно, розбиваючи їх на групи
- один пульт може керувати всіма контролерами у радіусі дії свого радіосигналу
- одним контролером можна керувати з кількох телефонів
Ця модель смарт контролера сумісна з чіпами: SM16703, UCS1903, WS2811, WS2812B, WS2813, WS2818, SK6812.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | LEDLIGHT |
| Країна виробник | Китай |
| Діапазон роботи | 10 м |
| Колірна гамма | RGB |
| Кількість кнопок | 24 шт. |
| Напруга мережі | 5-24 В |
| Регулювання | Яскравості, Швидкості, Пауза, Пам'ять останньої налаштування |
| Робоча напруга (В) | 5-24 |
| Тип управління | Дистанційне |
| Розміри | |
| Висота | 20 мм |
| Довжина | 50 мм |
| Ширина | 35 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Наявність пульта | Немає |
| Напруга живлення | 5В-24В |
- Ціна: 311,42 ₴

