
Контролер RGBWC 5-24V 50A, панель RF сенсорна
808,68 ₴
- В наявності
- Код: LED04071
RGBWC контролер 5-24V 50A з дистанційним радіокеруванням.
Пристрій для керування повнокольоровим освітленням RGBWC (RGB+CCT). Такий контролер має на виході 6 контактів для управління п'ятьма кольорами світла: червоним, зеленим, синім, холодним білим та теплим білим. У якості джерела світла може бути використана спеціальна повнокольорова стрічка RGBWC (RGB+CCT) або стрічка RGB плюс стрічка CCT. Можна використовувати також стрічку RGBW або стрічки RGB та білу монохромну. Сенсорна панель керування дозволяє вмикати/вимикати та регулювати яскравість окремо білого світла та окремо RGB-підсвічування.
Панель дистанційного керування можна розташувати будь-де. Її можна приклеїти двостороннім скотчем або прикрутити шурупами (на задній стінці є для цього спеціальні отвори). Сама панель працює від однієї батареї типу CR2025 3V (входить до комплекту). При кожному торканні кнопок керування, на панелі буде спалахувати індикатор червоного кольору.
За замовчуванням, кожен RGBWC-контролер запрограмований для керування лише своєю панеллю та не реагуватиме на команди інших, що дозволяє незалежне використання кількох контролерів в одному приміщенні. Контролер можна спарувати з іншою аналогічною панеллю. Для цього потрібно, відразу після подачі живлення на контролер, торкнутися та потримати кілька секунд кнопку "MODE+". Для того, щоб стерти у контролера дані про попередню панель управління, потрібно виконати ту ж процедуру, але використовувати кнопку "MODE-". Одна панель може керувати будь-якою кількістю контролерів у радіусі дії свого радіосигналу.
Під час встановлення батарейки в панель намагайтеся не торкатися її сенсорної частини.

| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | LEDLIGHT |
| Країна виробник | Китай |
| Діапазон роботи | 20 м |
| Колірна гамма | RGB+CdW+W |
| Кількість каналів | 8 |
| Кількість кнопок | 28 шт. |
| Кількість програм | 14 шт. |
| Кількість рівнів яскравості | 10 |
| Напруга мережі | 5-24 В |
| Регулювання | Швидкості, Пам'ять останньої налаштування, Яскравості, Колірний температури світіння |
| Робоча напруга (В) | 5-24 |
| Струм | 50 А |
| Тип управління | Дистанційне |
| Розміри | |
| Висота | 90 мм |
| Довжина | 100 мм |
| Ширина | 40 мм |
- Ціна: 808,68 ₴
