
Светлодіодна стрічка 24V 5050(120LED/м) IP20 RGB
207,46 ₴/м
- В наявності
- Код: LED04052
Світлодіодна стрічка RGB 24В 5050(120LED/м) без силіконового покриття.
Мультикольорова стрічка максимальної щільності діодів. На кожному метрі такої LED стрічки розташовано 120 RGB світлодіодів типу SMD5050. Один метр стрічки має робочий струм – 0,9А, споживаючи при цьому до 22Вт. Стрічка потужна та потребує додаткового тепловідведення. Для більш надійного монтажу з її тильного боку наклеєна двостороння термостійка клейка стрічка.
Розрізати стрічку можна через кожні 5см або через кожні 6 світлодіодів.
Світлодіодна стрічка RGB 24V, завдяки вдвічі меншому робочому струму, ніж стрічка на 12В, має більш рівномірне свічення та нагрівання, що дозволяє підключати її відрізками майже вдвічі довше, без втрати яскравості.
Різнокольорова стрічка RGB йде котушками по 5м. З обох кінців такого відрізка припаяні дроти з роз'ємом 4pin для підключення до RGB контролера. При замовленні стрічки відрізками меншої довжини наявність таких дротів ми не гарантуємо.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | LEDLIGHT |
| Країна виробник | Китай |
| Інтервал різання | 2.5 см |
| Висота | 2.2 мм |
| Довжина | 5000 мм |
| Колір світіння | RGB (різнокольоровий) |
| Кут свічення | 120 град. |
| Кількість метрів в бабіні | 5 м |
| Кількість світлодіодів | 120 шт. |
| Напруга | 24 В |
| Потужність | 22 Вт |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту, IP | IP20 |
| Тип освітлення | Світлодіодна стрічка |
| Тип світлодіодів | SMD5050 |
| Ширина | 10 мм |
| Основні | |
| Термін служби | 30000 |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Додаткові характеристики | |
| Тип харчування | Батарейки, Акумулятор, Мережа, Сонячна батарея |
- Ціна: 207,46 ₴/м
- Спосіб упаковки: бабіна - 5м
