
Світлодіодна стрічка 24V 2835(120LED/м) IP20 CCT
174,80 ₴/м
- В наявності
- Код: LED04051
Світлодіодна стрічка 24В із двоколірними світлодіодами SMD2835.
На відміну від дешевшої моделі, де одноколірні світлодіоди теплого та холодного відтінків чергуються, у цієї моделі кожен світлодіод складається з двох половин: холодного та теплого відтінку. Якщо у такої стрічки потрібно буде встановити відтінок наближений до холодного або теплого, то у такої двоколірної стрічки будуть світитися усі 120 точок на кожному метрі. У дешевшої LED стрічки буде яскраво світитися лише кожен другий світлодіод, тоді як інша половина світлодіодів згасне або світитиме дуже тьмяно. Колір свічення CCT-стрічки можна регулювати за допомогою спеціального CCT-контролера від холодного білого (6000К) до теплого білого (3000К).
LED стрічка зі світлодіодом SMD2835 (120LED/м) – яскрава та потужна (до 14Вт/м). Для кращого тепловідведення монтувати дану стрічку слід в алюмінієвий профіль або на будь-яку поверхню з гарною теплопровідністю.
У стрічки на 24В робочий струм вдвічі менший, ніж у дванадцятивольтового аналога. Завдяки цьому менше навантаження та нагрівання доріжок стрічки. Падіння напруга стрічки 24 вольта також менше, що дозволяє підключати більш довгі відрізки і отримувати рівномірне світіння від початку і до кінця стрічки.
Стрічка випускається у бобінах по 5 метрів. З обох кінців такого відрізка виведені три проводи, для зручнішого підключення стрічки до контролера, а також послідовного з'єднання таких відрізків. Червоний провід - "плюс", а білий та жовтий - "мінуси" холодного та теплого відтінків відповідно. При замовленні стрічки довжиною не кратною 5м наявність таких проводів на стрічці не гарантується.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | LEDLIGHT |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 2 мм |
| Довжина | 5000 мм |
| Кут свічення | 120 град. |
| Кількість метрів в бабіні | 5 м |
| Кількість світлодіодів | 120 шт. |
| Напруга | 24 В |
| Потужність | 14 Вт |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту, IP | IP20 |
| Тип освітлення | Світлодіодна стрічка |
| Тип світлодіодів | SMD2835 |
| Ширина | 8 мм |
| Основні | |
| Термін служби | 30000 |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір світіння | CWd+WW |
| Додаткові характеристики | |
| Тип харчування | Батарейки, Акумулятор, Мережа, Сонячна батарея |
- Ціна: 174,80 ₴/м
- Спосіб упаковки: бабіна - 5м
