Мікрохвильовий вимикач для автоматизації ввімкнення/вимкнення приладів.
Робоча напруга вимикача від 5 до 24 вольт. Максимальний струм навантаження, що підключатиметься до нього,має бути до 5А або 25Вт (при 5В), 60Вт (при 12В), 100Вт (при 24В).
Такі пристрої ще називають мікрохвильовими датчиками руху, за аналогією зі старішими інфрачервоними датчиками руху. Найчастіше їх використовують для автоматизації освітлення. Мікрохвильовий датчик працює за принципом радара, він випромінює слабкий сигнал високої частоти 5,8G та вловлює його відбиття. Якщо в його зону чутливості потрапляє людина, датчик спрацьовує – світло вмикається. Поки людина перебуватиме в цій зоні (навіть якщо вона не рухатиметься), світло буде ввімкненим. Як тільки людина залишає зону детекції датчика, у ньому запускається таймер і якщо протягом 30 секунд ніхто більше не з'явиться в його зоні, вимикач вимкне світло. Дальність спрацьовування датчика - до 5 метрів, при цьому він здатний сканувати і через різні неметалічні матеріали, такі як дерево, скло або пластик, наприклад.
У сенсорному вимикачі відсутні будь-які механічні деталі, що рухаються, що помітно збільшує його термін служби. Крім того, він абсолютно безшумний. Ви не почуєте жодних дратівливих клацань як у звичайних вимикачів чи реле.
Ця модель має дуже компактні розміри і може бути вбудована в найрізноманітніші пристрої та прилади.




| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LEDLIGHT |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 4 мм |
| Довжина | 23 мм |
| Максимальний діапазон частот | 5800 Гц |
| Способи установки | Всередині приміщень |
| Ширина | 25 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вхідний струм, не більш ніж | 5А |
| Максимальна потужність, що під'єднується | 100вт |
| Напруга | 5-24 |
| Робоча напруга (В) | 5-24 |
| Радіус дії, м | 5 |
- Ціна: 334,42 ₴

