
LED гірлянда USB смарт Bluetooth, пульт IR 28 кнопок, мікрофон, 5м
380,42 ₴/м
- В наявності
- Код: LED03985
+380 (96) 004-00-88
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Світлодіодна розумна різнокольорова USB гірлянда 5м
Нова, покращена модель 2023 року, довжиною 5 метрів. Дуже схожа на популярну гірлянду "Краплі роси", але має цілу низку значних переваг:
-
Провід м'якший у прозорій ізоляції.
-
Яскравіше світло, тому що кожен світлодіод має 3 кристали.
-
Може світити практично будь-яким відтінком.
-
Понад 200 динамічних режимів.
-
Можна регулювати яскравість та швидкість кожного режиму.
-
Автоматичне вимкнення через обраний час.
-
Світломузичний режим завдяки вбудованому мікрофону дозволяє синхронізувати світло гірлянди з навколишнім звуком.
-
Управління додатком на телефоні за допомогою bluetooth.
Світлодіоди більші та яскравіш

Менш ламкий та гнучкіший провід в ізоляції

Перемикати режими свічення цієї смарт гірлянди можна за допомогою кнопки на корпусі контролера. За допомогою ІЧ пульта з 28 кнопками можна:
-
Вмикати/вимикати гірлянду.
-
Вибрати колір статичного свічення або динамічний режим.
-
Регулювати яскравість у статичних та швидкість у динамічних режимах.
-
Обрати світломузичний режим.
-
Активувати автовідключення: 1 годину, 2 години, 4 години, 8 годин.

Максимально розширити функціонал блютус гірлянди можна встановивши безкоштовний додаток на телефон. Для цього потрібно знайти та завантажити в Play Маркеті додаток "LotusLamp X" або можна сканувати QR-код на контролері гірлянди.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LEDLIGHT |
| Країна виробник | Китай |
| Колірна гамма | RGB |
| Кількість режимів світіння | 7 |
| Кількість світлодіодів | 50 шт. |
| Напруга | 5 В |
| Режим роботи | Динамічний |
| Споживана потужність | 8 Вт |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 65 |
| Тип гірлянди | Нитка кімнатна |
| Тип освітлення | Світлодіодна гірлянда |
| Тип світлодіодів | SMD5050 |
| Упаковка | Коробка |
| Управління | Пульт ДУ |
| Форма лампочки | Крапля |
| Розміри | |
| Довжина | 5000 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Тип живлення | Мережа, Акумулятор |
Інформація для замовлення
- Ціна: 380,42 ₴/м
- Спосіб упаковки: бабіна - 5м

