
Вимикач безконтактний 12V 5A в корпусі з проводом 2м
396,06 ₴
- В наявності
- Код: LED03927
Індукційний безконтактний вимикач 12В, керований помахом руки.
Ця модель вимикача має підвищену чутливість у сенсора. Завдяки цьому, він ідеально підходить для прихованого монтажу, позаяк чудово працює через дерево, пластик, скло, кераміку та інші неметалеві матеріали. Його можна встановити з внутрішньої сторони дверей, з тильного боку наголов'я ліжка, під стільницею, за керамічною плиткою. Можна просто замурувати його в стіну, у підлогу або сходи. Для увімкнення досить піднести руку (або іншу частину тіла) до місця розташування вимикача. Для вимкнення — повторіть дію. Ваше тіло змінює електромагнітне поле вбудованого датчика, що призводить до спрацьовування вимикача. Дальність спрацьовування може відрізнятися залежно від матеріалу перешкоди. Якщо датчик встановити під звичайною стільницею, то датчик буде спрацьовувати на відстані до 4 см над столом.
У комплекті з датчиком йде прозора наклейка, для того, щоб позначити місце розташування прихованого сенсорного вимикача. Також, у комплекті є двосторонній скотч, для простого та швидкого монтажу вимикача в потрібному місці. Для монтажу цієї моделі не знадобиться нічого свердлити або крутити шурупи.
У безконтактного вимикача немає жодних рухомих механічних деталей, що помітно збільшує його термін експлуатації. Крім того, він абсолютно безшумний. Ви не почуєте жодних дратівливих клацувань, як у звичайних вимикачів або реле.
Робоча напруга вимикача — 12 вольтів. Максимальна потужність під'єднуваного до нього навантаження — 60Вт.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LEDLIGHT |
| Країна виробник | Китай |
| Застосування | Для освітлення |
| Максимальна приєднувальна потужність | 60 Вт |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Напруга | 12 В |
| Номінальний струм | 5 А |
| Радіус дії | 0.1 м |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 6 мм |
| Діаметр | 52 мм |
| Додаткові характеристики | |
| РК дисплей | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вихідний струм, не більше | 5 |
| Кількість каналів | 1 |
| Потужність | 60 |
| Напруга мережі | 12 В |
| Спосіб монтажу | Прихований |
| Тип вимикача | Сенсорний вимикач на корпусі |
| Тип управління | Сенсорне |
| Струм | 5 |
- Ціна: 396,06 ₴
