Блок живлення 5В 5А 25Вт у перфорованому металевому корпусі.
Імпульсний перетворювач напруги 220В змінного струму у 5В постійного струму. Виконаний у негерметичному корпусі з металу.
Дана модель призначена для живлення різних пристроїв із робочою напругою DC 5V та потужністю до 25W.
Основне його застосування - живлення різноманітних світлодіодних (рекламних) конструкцій, а також систем відеоспостереження.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LEDLIGHT |
| Країна виробник | Китай |
| Вихідна напруга | 5 В |
| Вихідна потужність | 25 Вт |
| Вихідний струм, не більше | 5 А |
| Гвинтове приєднання | Так |
| Дистанційне управління | Ні |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від перевантаження | Так |
| Кількість фаз | 1 |
| Максимальна вхідна напруга | 265 В |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Мінімальна вхідна напруга | 180 В |
| Наявність амперметра | Ні |
| Наявність вольтметра | Ні |
| Стан | Новий |
| Тип блоку живлення | Імпульсний |
| Тип корпусу | Незакритий |
| Тип охолодження | Пасивний |
| Тип стабілізації | За напругою |
| Тип індикації | Світлодіодна |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 36 мм |
| Довжина | 110 мм |
| Ширина | 77 мм |
- Ціна: 422,28 ₴


