Блок живлення 48В 2А 96Вт в негерметичному корпусі з металу.
Імпульсний перетворювач змінної напруги AC 220В в постійну DC 48 вольт.
Широко використовуються для живлення світильників магнітних трекових систем.
Гарантія: 1 рік.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LEDLIGHT |
| Країна виробник | Китай |
| Вихідна напруга | 48 В |
| Вихідна потужність | 96 Вт |
| Вихідний струм, не більше | 2 А |
| Гвинтове приєднання | Так |
| Дистанційне управління | Ні |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від перевантаження | Так |
| Кількість фаз | 1 |
| Максимальна вхідна напруга | 240 В |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Мінімальна вхідна напруга | 110 В |
| Наявність амперметра | Ні |
| Наявність вольтметра | Ні |
| Стан | Новий |
| Тип блоку живлення | Імпульсний |
| Тип корпусу | Незакритий |
| Тип охолодження | Пасивний |
| Тип стабілізації | За напругою |
| Тип індикації | Світлодіодна |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 40 мм |
| Довжина | 160 мм |
| Ширина | 99 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 580,52 ₴

