Ультратонкий блок живлення 12В 2А 24Вт у металевому корпусі.
Один із самих мініатюрних блоків живлення в нашому асортименті (висота та ширина блоку - всього 17мм). Ця модель блоку легко ховається в меблях, у гіпсокартоні або в багеті. За бажанням, якщо герметизувати заглушки, то блок можна використовувати в умовах підвищеної вологості. Але потужність навантажень, в такому випадку, варто зменшити, так як погіршиться охолодження компонентів блока живлення.
Підключення у блока двостороннє: з одного боку - 220В (білі провода), з іншого 12В (червоний провід - "+").
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LEDLIGHT |
| Країна виробник | Китай |
| Вихідна напруга | 12 В |
| Вихідна потужність | 24 Вт |
| Вихідний струм, не більше | 2 А |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Гвинтове приєднання | Ні |
| Дистанційне управління | Ні |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від перевантаження | Так |
| Кількість фаз | 1 |
| Максимальна вхідна напруга | 260 В |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Мінімальна вхідна напруга | 180 В |
| Наявність амперметра | Ні |
| Наявність вольтметра | Ні |
| Стан | Новий |
| Тип блоку живлення | Імпульсний |
| Тип корпусу | Незакритий |
| Тип охолодження | Пасивний |
| Тип стабілізації | За напругою |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.1 кг |
| Висота | 17 мм |
| Довжина | 155 мм |
| Ширина | 17 мм |
- Ціна: 158,24 ₴


