
Блок живлення (адаптер) 24В, 1А 24Вт в пластиковому корпусі
210,68 ₴
- В наявності
- Код: LED03257
+380 (96) 004-00-88
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Блок живлення (адаптер) 24В, 1А 24Вт, імпульсний, стабілізований, в чорному пластиковому корпусі.
Роз'єм DC - 5,5 мм/2,5 мм.
Гарантія: 1 рік.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LEDLIGHT |
| Країна виробник | Китай |
| Вихідна напруга | 24 В |
| Вихідна потужність | 24 Вт |
| Вихідний струм, не більше | 1 А |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від перевантаження | Так |
| Кількість фаз | 1 |
| Максимальна вхідна напруга | 240 В |
| Мінімальна вхідна напруга | 100 В |
| Стан | Новий |
| Тип блоку живлення | Імпульсний |
| Тип корпусу | Напівгерметичний |
| Тип охолодження | Пасивний |
| Тип стабілізації | За напругою |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал корпусу | ABS-пластик |
Інформація для замовлення
- Ціна: 210,68 ₴


