Блок живлення (адаптер) 12В 7А 84Вт імпульсний зі стабілізованою напругою, в пластиковому корпусі.
Гарантія: 1 рік
| Модель: | 12В/1А | 12В/2А | 12В/3А | 12В/4А | 12В/5А | 12В/6А | 12В/7А | 12В/8А |
|---|
Область застосування: живлення камер спостереження, робота з електромагнітними замками, портативна техніка з РК дисплеями, DVD і телевізори. Так само використовуються для живлення світлодіодних стрічок і модулів.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LEDLIGHT |
| Країна виробник | Китай |
| Вихідна напруга | 12 В |
| Вихідна потужність | 84 Вт |
| Вихідний струм, не більше | 7 А |
| Гвинтове приєднання | Ні |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від перевантаження | Так |
| Кількість фаз | 1 |
| Максимальна вхідна напруга | 240 В |
| Мінімальна вхідна напруга | 100 В |
| Стан | Новий |
| Тип блоку живлення | Імпульсний |
| Тип корпусу | Напівгерметичний |
| Тип охолодження | Пасивний |
| Тип стабілізації | За напругою |
| Тип індикації | Світлодіодна |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 35 мм |
| Довжина | 125 мм |
| Ширина | 56 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал корпусу | ABS-пластик |
Інформація для замовлення
- Ціна: 580,52 ₴

