Блок живлення (адаптер) 5В 2A 10Вт штекер 2,5 мм/0,7 мм
Підходить для великої кількості портативних пристроїв, таких як планшет, мобільний телефон тощо
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LEDLIGHT |
| Країна виробник | Китай |
| Вихідна потужність | 10 Вт |
| Кількість фаз | 1 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Стан | Новий |
| Тип блоку живлення | Імпульсний |
| Тип корпусу | Напівгерметичний |
| Тип стабілізації | За напругою |
| Тип індикації | Світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Швидка зарядка | Немає |
| Вид | Адаптер |
| Вихідна напруга | 5 |
| Вихідна напруга (output) | П'ять |
| Вихідний струм, не більше | 2 |
| Максимальна вхідна напруга | 250 |
| Мінімальна вхідна напруга | 100 |
| Потужність | 10 |
| Призначення | Для планшета |
| Напруга живлення | 220 В |
| Номінальна сила струму | 2 А |
| Сила вихідного струму | 1.5 - 2 А |
| Тип | Мережевий |
| Тип роз'єму | 2.5x0.7 мм |
| Функція бездротового заряджання | Немає |
| Колір | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 105,34 ₴




