Компактний блок живлення 12В 20А 240Вт в металевому корпусі.
Коротко про цю моделі:
- потужна
- компактна
- безшумна
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LEDLIGHT |
| Країна виробник | Китай |
| Вихідна напруга | 12 В |
| Вихідна потужність | 240 Вт |
| Вихідний струм, не більше | 20 А |
| Гвинтове приєднання | Так |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від перевантаження | Так |
| Кількість фаз | 1 |
| Максимальна вхідна напруга | 240 В |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Мінімальна вхідна напруга | 200 В |
| Стан | Новий |
| Тип корпусу | Незакритий |
| Тип охолодження | Пасивний |
| Тип стабілізації | За напругою |
| Тип індикації | Світлодіодна |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 38 мм |
| Довжина | 165 мм |
| Ширина | 100 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 896,54 ₴



