Перетворювач змінного струму 220В на постійний 24В. Виконаний у корпусі, повністю закритому зверху та збоків, що забезпечує захист від попадань бризок та крапель дощу. Також він надійно захищає від випадкового торкання всі деталі з небезпечною для життя напругою. У нижній частині корпусу є отвори для вентиляції та охолодження компонентів блоку.
Вхідна напруга: AC 180-240В 50/60Гц
Потужність: 400Вт
Напруга на виході: DC 24В
Максимальний струм: 16,6А
Клас захисту: IP33
Захист від короткого замикання, перевантаження, перенапруги.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LEDLIGHT |
| Країна виробник | Китай |
| Вихідна напруга | 24 В |
| Вихідна потужність | 350 Вт |
| Вихідний струм, не більше | 14.6 А |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від перевантаження | Так |
| Кількість фаз | 1 |
| Максимальна вхідна напруга | 264 В |
| Максимальна робоча температура | 50 град. |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Мінімальна вхідна напруга | 90 В |
| Мінімальна робоча температура | -40 град. |
| Стан | Новий |
| Тип корпусу | Напівгерметичний |
| Тип охолодження | Активний |
| Тип стабілізації | За напругою |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 175 мм |
| Довжина | 47 мм |
| Ширина | 113 мм |
- Ціна: 2 057,58 ₴




