
Блок живлення компактний 12В 500Вт 42А DC в перфорованому корпусі
2 110,48 ₴
- В наявності
- Код: LED03077
+380 (96) 004-00-88
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Компактний блок живлення 12В 42А 500Вт в металевому корпусі.
Ця модель має перемикач вхідної напруги 110В/220В і може стабільно працювати в двох діапазонах: 90-132В і 176-265В. З високими навантаженнями йому допомагає справлятися система активного охолодження. Вентилятор розташований в задній частині блоку.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LEDLIGHT |
| Країна виробник | Китай |
| Вихідна напруга | 12 В |
| Вихідна потужність | 500 Вт |
| Вихідний струм, не більше | 42 А |
| Гвинтове приєднання | Так |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від перевантаження | Так |
| Кількість фаз | 1 |
| Максимальна вхідна напруга | 265 В |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Мінімальна вхідна напруга | 90 В |
| Стан | Новий |
| Тип блоку живлення | Імпульсний |
| Тип корпусу | Незакритий |
| Тип охолодження | Активний |
| Тип стабілізації | За напругою |
| Тип індикації | Світлодіодна |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1 кг |
| Висота | 50 мм |
| Довжина | 215 мм |
| Ширина | 115 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 110,48 ₴




