Гарантія: 1 рік
Вхідна напруга: AC 170-265В 50/60Гц
Потужність: 120Вт
Напруга на виході: DC 12В
Максимальний струм: 10А
Захист від короткого замикання, перевантаження, перенапруги.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LEDLIGHT |
| Країна виробник | Китай |
| Вихідна напруга | 12 В |
| Вихідна потужність | 120 Вт |
| Вихідний струм, не більше | 10 А |
| Гвинтове приєднання | Так |
| Дистанційне управління | Ні |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від перевантаження | Так |
| Кількість фаз | 1 |
| Максимальна вхідна напруга | 265 В |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Мінімальна вхідна напруга | 170 В |
| Наявність амперметра | Ні |
| Наявність вольтметра | Ні |
| Стан | Новий |
| Тип блоку живлення | Імпульсний |
| Тип корпусу | Незакритий |
| Тип охолодження | Пасивний |
| Тип стабілізації | За напругою |
| Тип індикації | Світлодіодна |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 42 мм |
| Довжина | 199 мм |
| Ширина | 99 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 527,62 ₴



