
Блок живлення компактний 12В 10А 120Вт DC в перфорованому корпусі
500,02 ₴
- В наявності
- Код: LED03066
+380 (96) 004-00-88
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Компактний блок живлення 12В 10А 120Вт в корпусі з металу.
З блоків такої потужності, цей, мабуть, найменшого розміру (приблизно, як звичайний блок живлення 12В 5А). Довжина корпусу цієї моделі всього 11,5 сантиметрів.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LEDLIGHT |
| Країна виробник | Китай |
| Вихідна напруга | 12 В |
| Вихідна потужність | 120 Вт |
| Вихідний струм, не більше | 10 А |
| Гвинтове приєднання | Так |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від перевантаження | Так |
| Кількість фаз | 1 |
| Максимальна вхідна напруга | 264 В |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Мінімальна вхідна напруга | 176 В |
| Тип корпусу | Незакритий |
| Тип стабілізації | За напругою |
| Тип індикації | Світлодіодна |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 37 мм |
| Довжина | 115 мм |
| Ширина | 80 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 500,02 ₴


