
Блок живлення компактний 12В 5А 60Вт DC в перфорованому корпусі
311,42 ₴
- В наявності
- Код: LED03065
+380 (96) 004-00-88
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Компактний блок живлення 12В 5А 60Вт в металевому негерметичному корпусі.
Одна з найбільш компактних моделей такої потужності (довжина - 8,5 см).
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LEDLIGHT |
| Країна виробник | Китай |
| Вихідна напруга | 12 В |
| Вихідна потужність | 60 Вт |
| Вихідний струм, не більше | 5 А |
| Гвинтове приєднання | Так |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від перевантаження | Так |
| Кількість фаз | 1 |
| Максимальна вхідна напруга | 240 В |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Мінімальна вхідна напруга | 200 В |
| Стан | Новий |
| Тип блоку живлення | Імпульсний |
| Тип корпусу | Незакритий |
| Тип охолодження | Пасивний |
| Тип стабілізації | За напругою |
| Тип індикації | Світлодіодна |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.16 кг |
| Висота | 37 мм |
| Довжина | 85 мм |
| Ширина | 58 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 311,42 ₴


