
Блок живлення 12В 1,66 A 20Вт в герметичному корпусі (IP67)
316,48 ₴
- В наявності
- Код: LED03029
Блок живлення 12В 1,66 A 20Вт в герметичному, пило-вологозахищеному корпусі (для вуличного застосування).
Гарантія: 1 рік
Вхідна напруга: AC 170-250В 50/60Гц
Потужність: 20Вт
Напруга на виході: DC 12В
Максимальний струм: 1,67 А
Клас захисту: IP67
Захист від короткого замикання, перевантаження, перенапруги.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LEDLIGHT |
| Країна виробник | Китай |
| Вихідна напруга | 12 В |
| Вихідна потужність | 20 Вт |
| Вихідний струм, не більше | 1.67 А |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від перевантаження | Так |
| Кількість фаз | 1 |
| Максимальна вхідна напруга | 250 В |
| Максимальна робоча температура | 50 град. |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Мінімальна вхідна напруга | 170 В |
| Мінімальна робоча температура | -40 град. |
| Тип блоку живлення | Імпульсний |
| Тип корпусу | Герметично закритий |
| Тип стабілізації | За напругою |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 20 мм |
| Довжина | 180 мм |
| Ширина | 30 мм |
- Ціна: 316,48 ₴
