
Блок живлення 12В 2А 24Вт в перфорованому корпусі
192,28 ₴
- В наявності
- Код: LED03026
+380 (96) 004-00-88
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Гарантія: 2 року
Вхідна напруга: AC 170-265В 47/63Гц
Потужність: 24Вт
Напруга на виході: DC 12В
Максимальний струм: 2А
Захист від короткого замикання, перевантаження, перенапруги.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LEDLIGHT |
| Країна виробник | Китай |
| Вихідна напруга | 12 В |
| Вихідна потужність | 24 Вт |
| Вихідний струм, не більше | 2 А |
| Гвинтове приєднання | Так |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від перевантаження | Так |
| Кількість фаз | 1 |
| Максимальна вхідна напруга | 265 В |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Мінімальна вхідна напруга | 170 В |
| Стан | Новий |
| Тип блоку живлення | Імпульсний |
| Тип корпусу | Незакритий |
| Тип охолодження | Пасивний |
| Тип стабілізації | За напругою |
| Тип індикації | Світлодіодна |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 38 мм |
| Довжина | 84 мм |
| Ширина | 57 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 192,28 ₴


