
LED-димер 12-24 В 30 А, пульт RF сенсорний
475,18 ₴
- В наявності
- Код: LED03628
Димер для дистанційного керування світлодіодним освітленням 12 В/24 В 30 А, пульт сенсорний 433 МГц.
Функціонал:
- вмик/вимк підсвітку,
- регулювати яскравість світіння: по 10% (кнопками яскравіше/тускле) або плавно сенсорним кільцем,
- кнопки швидкого переходу в режим мінімальної (2%) яскравості та максимальної (100%).
Сенсорний пульт дистанційного керування живиться від 3 батарей ААА (до комплекту не входять).
Коли вставляєте батарейки в пульт, упродовж трьох секунд не торкайтеся сенсорного кільця й кнопок.
По-молочую (у заводських налаштуваннях) кожен димер синхронізований тільки зі своїм пультом. На команди інших пультів він реагувати не буде. Якщо все-таки потрібно буде спарувати диммер із пультом, зробіть такі дії:
- вимкніть і знову під'єднайте живлення до димера,
- торкніться і тримайте впродовж трьох секунд, одночасно кнопки: "яскраві" та "тускле" (дві кнопки з лампочками).

Схема під'єднання димера:

| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | LEDLIGHT |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість каналів | 1 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Напруга | 12 В |
| Потужність | 60 Вт |
| Струм | 5 А |
| Тип управління | Сенсорне |
| Розміри | |
| Висота | 6 мм |
| Розмір | |
| Радіус | 52 мм |
- Ціна: 475,18 ₴
