
LED контролер 5-24V WI-FI, пульт IR 24 кнопки RGBW
518,88 ₴
- В наявності
- Код: LED03844
WI-FI контролер для світлодіодної RGB або RGBW стрічки з радіо пультом.
Контролер сумісний з Google Home, Google Assistant, Amazon Alexa та іншими пристроями та програмами, що дозволяють керувати освітленням за допомогою голосових команд. Відмінне рішення для різних систем "Розумний дім".
Керувати контролером можна дистанційно за допомогою RF пульта. Ним можна вмикати/вимикати світло, обрати колір світіння та відрегулювати його яскравість, а також можна обрати динамічний режим та відрегулювати його швидкість.
Дана модель WI-FI контролера дозволяє також керувати світлодіодним освітленням за допомогою смартфона, ноутбука або іншого пристрою через інтернет. Для цього потрібно буде скачати безкоштовний додаток "Magic Home" c Google Play або App Store.
Функціонал:
- можна вибрати практично будь-який колір світіння,
- таймер з автовимкненням,
- улюблені кольори можна зберегти на згадку,
- потрібний колір можна вибрати, позначивши його на картинці або фотографії,
- може змінювати кольори в такт музиці
- підтримує голосове управління Amazon Alexa та Google Home
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | LEDLIGHT |
| Країна виробник | Китай |
| Діапазон роботи | 40 м |
| Колірна гамма | RGB |
| Кількість каналів | 4 |
| Кількість кнопок | 24 шт. |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Напруга мережі | 5-24 В |
| Регулювання | Яскравості, Швидкості, Пауза, Пам'ять останньої налаштування |
| Робоча напруга (В) | 5-24 |
| Струм | 12 А |
| Тип управління | Дистанційне |
| Розміри | |
| Висота | 9 мм |
| Довжина | 53 мм |
| Ширина | 23 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |
| Спосіб підключення | загальний анод |
| Тип контролера | RGBW |
- Ціна: 518,88 ₴
