
LED контролер 12-24V 6A, 3 кнопки із кабелями DC чорний корпус
72,68 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 100 ₴
- В наявності
- Код: LED03839
Міні-контролер одноканальний для світлодіодного освітлення.
Застосовується для керування світлодіодними одноколірними стрічками, лінійками, модулями. За його допомогою можна увімкнути/вимкнути світло, налаштувати яскравість світіння, а також вибрати режим миготіння та відрегулювати його швидкість. Дана модель підходить для роботи зі стрічкою 12В та 24В. Для стрічки кожного типу потрібне відповідне джерело живлення. Максимальний струм навантаження має бути в межах 6 ампер. Максимальна потужність стрічки, що підключається 12В - 72Вт, а стрічки на 24В - 144Вт.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | LEDLIGHT |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість каналів | 1 |
| Кількість кнопок | 3 шт. |
| Кількість рівнів яскравості | 8 |
| Напруга мережі | 12-24 В |
| Регулювання | Яскравості, Швидкості, Пам'ять останньої налаштування |
| Робоча напруга (В) | 12-24 |
| Струм | 6 А |
| Тип управління | Електронне |
| Розміри | |
| Висота | 4 мм |
| Довжина | 40 мм |
| Ширина | 14 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір корпусу | чорний корпус |
- Ціна: 72,68 ₴
