Сенсорний вимикач-димер 5В USB.
Діммер виконаний у пластиковому корпусі чорного кольору. Для підключення він має два кабелі: один довгий - з USB роз'ємом (для підключення живлення), а другий коротше - з роз'ємом DC 5.5/2.1 (для підключення світлодіодів).
Цей вимикач керується дотиком до корпусу у зазначеному місці. При кожному короткочасному (менше 2 секунд) торканні руки підсвічування буде по черзі вмикатися і вимикатися. Якщо дотик буде тривалішим, то яскравість освітлення плавно змінюватиметься.
На відміну від звичайних вимикачів, у його конструкції відсутні рухливі механічні деталі, які могли б швидко зношуватися.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | LEDLIGHT |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість каналів | 1 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Регулювання | Яскравості |
| Струм | 5 А |
| Тип управління | Сенсорне |
| Розміри | |
| Висота | 12 мм |
| Довжина | 43 мм |
| Ширина | 22 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |
| Колір | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 237,82 ₴


