
LED дімер 12-24V 36A (12A х3 канали), пульт RF 3 клавіші
1 161,04 ₴
- В наявності
- Код: LED03832
Дімер для дистанційного керування світлодіодним освітленням 12В/24В 36А
Особливістю даної моделі є наявність трьох незалежних каналів на виході дімера.
Це, по суті, це - три одноканальні контролери, об'єднані в один корпус та керовані одним пультом.
Такий пристрій дозволяє поділити світлодіодне освітлення на кілька зон (до трьох) та керувати кожною окремо.
Функціонал:
- увімкнути або вимкнути світло (коротке натискання клавіші),
- плавне регулювання яскравості (натискання та утримання клавіші)
Кожен дімер запрограмований на керування лише своїм вимикачем. Це дозволяє використовувати кілька таких пристроїв в одному приміщенні і при цьому вони жодним чином не впливатимуть на роботу один одного.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | LEDLIGHT |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість каналів | 3 |
| Кількість кнопок | 3 шт. |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Напруга мережі | 12-24 В |
| Регулювання | Пам'ять останньої налаштування, Яскравості |
| Робоча напруга (В) | 12-24 |
| Струм | 36 А |
| Тип управління | Дистанційне |
| Розміри | |
| Висота | 90 мм |
| Довжина | 100 мм |
| Ширина | 40 мм |
- Ціна: 1 161,04 ₴

