
Контролер CCT 5-24V 6A, пульт RF 15 кнопок
203,32 ₴
- В наявності
- Код: LED03811
+380 (96) 004-00-88
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Контролер для двоколірної ССТ-стрічки 5В/12В/24В із пультом (радіо).
Дана модель дозволяє керувати двоколірною світлодіодною CCT-стрічкою або двома стрічками різних кольорів та регулювати не лише яскравість, а й відтінок світла. Контролер підходить для роботи з LED-стрічкою 5В, 12В та 24В.
Пульт дистанційного керування має 15 кнопок. Дальність спрацьовування команд – до 30 метрів (на відкритій місцевості).
Функціонал:
-можна ввімкнути або вимкнути світло -вибрати один із восьми рівнів яскравості -можна вибрати з чотирьох встановлених відтінків або налаштувати більш відповідний свій відтінок -три режими миготіння: 1 канал / 2 канал / 1 канал + 2 канал -є можливість регулювання частоти миготіння -кнопка швидкого переходу в режим статичного світіння обох каналів на максимальній яскравості. При кожному натисканні кнопок на пульті, блиматиме світлодіод, показуючи, що включився наступний режим. Зменшення з часом яскравості цього індикатора говорить про необхідність заміни батарейки в пульті.


Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | LEDLIGHT |
| Країна виробник | Китай |
| Діапазон роботи | 25 м |
| Кількість каналів | 2 |
| Кількість кнопок | 15 шт. |
| Кількість рівнів яскравості | 8 |
| Напруга мережі | 5-24 В |
| Регулювання | Швидкості, Яскравості, Колірний температури світіння |
| Робоча напруга (В) | 5-24 |
| Струм | 6 А |
| Тип управління | Дистанційне |
| Розміри | |
| Висота | 3 мм |
| Довжина | 42 мм |
| Ширина | 12 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Спосіб підключення | загальний анод |
Інформація для замовлення
- Ціна: 203,32 ₴


