
Контролер RGB 5-24V 6A Bluetooth музичний, пульт IR 24 кнопки
282,90 ₴
- В наявності
- Код: LED03778
Bluetooth контролер для керування світлодіодною RGB-стрічкою з пультом.
Дана модель Bluetooth контролера дозволяє дистанційно керувати світлодіодним освітленням за допомогою смартфона, ноутбука або іншого пристрою через через блютус з'єднання. Для цього потрібно встановити безкоштовну програму "HappyLighting" c Google Play або App Store. Інтерфейс програми – англомовний. У розділі меню Help, цієї програми, можна ознайомитися з описом його функціоналу.
Цей контролер підійде для керування стрічкою 5В та 12В. При цьому слід пам'ятати, що джерело живлення повинне мати таку ж напругу як і стрічка, що підключається. Максимальний струм споживання всієї підключеної стрічки, рекомендований виробником, 6 ампер (до 2 ампер на кожен канал).
Функціонал:
- 16 млн кольорів,
- тижневий таймер з автовимкненням,
- улюблені кольори можна зберегти у пам'ять,
- потрібний колір можна вибрати, позначивши його на картинці або фотографії,
- може змінювати кольори в такт музиці
Мінімальний розмір замовлення - 1 шт.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | LEDLIGHT |
| Країна виробник | Китай |
| Колірна гамма | RGB |
| Кількість каналів | 3 |
| Регулювання | Швидкості, Пам'ять останньої налаштування, Пауза, Яскравості |
| Струм | 6 А |
| Тип управління | Дистанційне |
| Розміри | |
| Висота | 12 мм |
| Довжина | 65 мм |
| Ширина | 35 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Напруга живлення | 5В-12В |
| Спосіб підключення | загальний анод |
| Температура застосування | -20℃ - +80℃ |
- Ціна: 282,90 ₴

