
Контролер RGB 12-24В 6А 3 кнопки з проводами
71,76 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 100 ₴
- В наявності
- Код: LED03772
Контролер 3-х канальний для кольорової LED стрічки RGB.
Управління: 3 кнопки на корпусі (без пульта).
Підходить для керування світлодіодами 12В та 24В.
Максимальний струм навантаження – 6А. Стрічку 12В можна підключати потужністю до 72Вт, а стрічку на 24В – до 144Вт.
За його допомогою можна вмикати/вимикати світлодіоди, вибрати потрібний відтінок світла, яскравість. Можна вибрати один із кількох динамічних режимів та відрегулювати його швидкість.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | LEDLIGHT |
| Країна виробник | Китай |
| Колірна гамма | RGB |
| Кількість каналів | 3 |
| Кількість кнопок | 3 шт. |
| Регулювання | Швидкості, Пам'ять останньої налаштування, Яскравості |
| Струм | 6 А |
| Тип управління | Електронне |
| Розміри | |
| Висота | 4 мм |
| Довжина | 40 мм |
| Ширина | 14 мм |
- Ціна: 71,76 ₴

