
Контролер RGB 5-24V 6A Bluetooth Чорний
220,80 ₴
- В наявності
- Код: LED03740
+380 (96) 004-00-88
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Bluetooth контролер для світлодіодної RGB стрічки без пульта.
Ця модель Bluetooth контролера дає змогу керувати LED освітленням за допомогою смартфона, ноутбука або іншого пристрою через інтернет. Для цього потрібно буде завантажити безплатний застосунок з Google Play.
Функціонал:
- 16 млн кольорів,
- таймер з автовимкненням,
- улюблені кольори можна зберегти в пам'ять,
- потрібний колір можна вибрати, позначивши його на зображенні або фотографії,
- може змінювати кольори в такт музиці
Мінімальний розмір замовлення: 1 шт
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | LEDLIGHT |
| Країна виробник | Китай |
| Діапазон роботи | 20 м |
| Колірна гамма | RGB |
| Кількість каналів | 3 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Напруга мережі | 5-24 В |
| Регулювання | Яскравості, Швидкості, Пауза, Пам'ять останньої налаштування |
| Робоча напруга (В) | 5-24 |
| Струм | 6 А |
| Тип управління | Дистанційне |
| Розміри | |
| Висота | 9 мм |
| Довжина | 43 мм |
| Ширина | 23 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Спосіб підключення | загальний анод |
| Колір корпусу | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 220,80 ₴



