
LED конролер 5-24V 8A WI-FI сумісний з Google Assistant, Alexa, Echo
415,84 ₴
- В наявності
- Код: LED03596
WI-FI контролер з голосовим управлінням одноколірною (монохромною) світлодіодною стрічкою.
Дана модель WI-FI контролера дозволяє керувати світлодіодним освітленням за допомогою смартфона, ноутбука або іншого пристрою через інтернет. Підходить для різних систем "Розумний будинок", що працюють на WI-FI частоті 2,4 ГГц. Сумісний з Google Assistant, Amazon Alexa, Tuya та з багатьма іншими програмами, що дозволяють керувати пристроями за допомогою голосових команд. Можна просто завантажити безкоштовний додаток "Magic Home Pro" з Google Play або App Store. Для цього, достатньо сканувати QR-код на самому контролері. Після установки програми, підключіть до диммера стрічку, блок живлення та підключіть блок живлення до мережі. Відкрийте на смартфоні список доступних мереж WI-FI, знайдіть та підключіться до "LEDnetxxxxxx". Після цього запустіть додаток та можете керувати освітленням через інтернет з будь-якої точки світу.

Функціонал:
- вмикання/вимикання,
- регулювання яскравості,
- таймер з автовідключенням.
Мінімальний розмір замовлення: 1 шт
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | LEDLIGHT |
| Країна виробник | Китай |
| Діапазон роботи | 40 м |
| Кількість каналів | 1 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Напруга мережі | 5-24 В |
| Потужність | 96 Вт |
| Регулювання | Швидкості, Пам'ять останньої налаштування, Пауза, Яскравості |
| Робоча напруга (В) | 5-24 |
| Струм | 8 А |
| Тип управління | Дистанційне |
| Розміри | |
| Висота | 9 мм |
| Довжина | 53 мм |
| Ширина | 23 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |
| Спосіб підключення | загальний анод |
- Ціна: 415,84 ₴
