Контролер для світлодіодної RGB стрічки з пультом (інф/черв) із вбудованим мікрофоном (аудіоконтроллер) та роз'ємом USB.
Такий контролер дозволяє підключати стрічку до комп'ютера, телевізора, зарядного мобільного телефону або до powerbank.
Напруга живлення: 5В
Струм навантаження: до 6А (2А х 3канала)
Потужність навантаження: до 30Вт
Розмір контролера (ШхВхД): 35х22х50
Мінімальний розмір замовлення: 1 шт
Функціонал:

Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | LEDLIGHT |
| Країна виробник | Китай |
| Діапазон роботи | 10 м |
| Колірна гамма | RGB |
| Кількість каналів | 3 |
| Кількість кнопок | 20 шт. |
| Кількість підключається стрічки | 5 м |
| Кількість рівнів яскравості | 5 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Напруга | 5 В |
| Потужність | 30 Вт |
| Регулювання | Швидкості |
| Струм | 6 А |
| Тип управління | Дистанційне |
| Розміри | |
| Висота | 22 мм |
| Довжина | 61 мм |
| Ширина | 35 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 210,68 ₴


