Bluetooth контролер для світлодіодної RGB, CCT-стрічки без пульта.
Дана модель Bluetooth контролера дозволяє керувати світлодіодним освітленням за допомогою смартфона, ноутбука або іншого пристрою через інтернет. Для цього потрібно буде завантажити безкоштовний додаток з Google Play.
Функціонал:
- 16 млн кольорів,
- таймер з автовідключенням,
- улюблені кольори можна зберегти в пам'ять,
- потрібний колір можна вибрати, відзначивши його на малюнку або на фотографії,
- може змінювати кольори в такт музиці
Мінімальний розмір замовлення: 1 шт
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | LEDLIGHT |
| Країна виробник | Китай |
| Діапазон роботи | 20 м |
| Колірна гамма | RGB |
| Кількість каналів | 3 |
| Регулювання | Яскравості, Швидкості, Пауза, Пам'ять останньої налаштування |
| Струм | 6 А |
| Тип управління | Дистанційне |
| Розміри | |
| Висота | 9 мм |
| Довжина | 43 мм |
| Ширина | 23 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Напруга живлення | 5В-24В |
| Роз'єм живлення | USB |
| Спосіб підключення | загальний анод |
| Температура застосування | -10℃ - +40℃ |
- Ціна: 182,62 ₴


