
Контроллер RGB 5V 6A 3 кнопки USB
92 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 100 ₴
- В наявності
- Код: LED03522
USB контроллер для світлодіодної RGB стрічки 3 кнопки (без пульта).
Цей контролер не перетворює напругу. Напруга на виході = напруга на вході. Дана модель замість звичайного роз'єму живлення має USB штекер для більш зручного підключення 5v RGB стрічки до джерел живлення з USB гніздом (комп'ютер, телевізор, зарядне, powerbank тощо).
Управління:
середня кнопка - вмикає/вимикає стрічку;
кнопка "color" - вмикає режим постійного світіння стрічки (можна вибрати колір та відрегулювати яскравість);
кнопка "mode/demo" - вмикає режим динамічного світіння (можна вибрати режим мерехтіння та відрегулювати його швидкість).
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | LEDLIGHT |
| Країна виробник | Китай |
| Колірна гамма | RGB |
| Кількість каналів | 3 |
| Кількість кнопок | 3 шт. |
| Напруга | 5 В |
| Потужність | 30 Вт |
| Регулювання | Швидкості, Яскравості |
| Струм | 6 А |
| Тип управління | Електронне |
| Розміри | |
| Висота | 3 мм |
| Довжина | 42 мм |
| Ширина | 12 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Напруга живлення | 5В |
| Спосіб підключення | загальний анод |
| Температура застосування | -10℃ - +40℃ |
- Ціна: 92 ₴

