
Контролер RGB 5-24V 6A, пульт RF 17 кнопок USB
191,82 ₴
- В наявності
- Код: LED03457
USB контролер для світлодіодної RGB стрічки 5В/12В/24В з пультом (радіо).
Цей контролер не перетворює напругу. Напруга на виході = напруга на вході. Дана модель замість звичайного роз'єму живлення має USB штекер для більш зручного підключення 5v RGB стрічки до джерел живлення з USB гніздом (комп'ютер, телевізор, зарядне, powerbank тощо).

Пульт дистанційного керування має 17 кнопок та передає команди за допомогою радіосигналу.
При кожному натисканні кнопок на пульті, буде блимати світлодіод, показуючи, що увімкнувся наступний режим.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | LEDLIGHT |
| Країна виробник | Китай |
| Діапазон роботи | 12 м |
| Колірна гамма | RGB |
| Кількість каналів | 3 |
| Кількість кнопок | 17 шт. |
| Кількість рівнів яскравості | 5 |
| Напруга | 5 В |
| Напруга мережі | 5-24 В |
| Регулювання | Швидкості, Яскравості |
| Робоча напруга (В) | 5-24 |
| Струм | 6 А |
| Тип управління | Дистанційне |
| Розміри | |
| Висота | 3 мм |
| Довжина | 42 мм |
| Ширина | 12 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Спосіб підключення | загальний анод |
- Ціна: 191,82 ₴




