
Датчик руху врізний 5-24V 3A багатофункціональний
144,44 ₴
- В наявності
- Код: LED03923
Вбудований датчик руху 5В/12В/24В 3А.
Він сам увімкне пристрій при появі людини і сам же його потім вимкне (через 30 секунд після того, як рух в зону чутливості датчика припиниться).
Лінза датчика має круглий перетин, що значно спрощує процес монтажу. Достатньо просто підібрати свердло відповідного діаметру. На зворотному боці модуля знаходиться двосторонній скотч, що дозволяє легко приклеїти плату датчика до практично будь-якій поверхні. Крім того, скотч також виконує роль ізолятора і захищає контакти, розташовані на тильній частині плати.
Функціонал даної моделі можна змінити залежно від завдань та вподобань. Для цього на платі передбачені спеціальні контакти (позначені на фото). Якщо спаяти перші 2 контакти (на фото позначені – "0"), то час затримки відключення стане 15 секунд. Якщо спаяти другу пару контактів (на фото - "1"), то ввімкнення та вимкнення стане плавним. Світло не битиме різко по очах у темряві. Спаявши третю пару контактів (на фото - "2"), функціонал датчика руху зміниться на протилежний: він вимикатиметься, за наявності руху та вмикатиметься знову, коли рух у його зоні припиниться.

Даний модуль дозволяє вмикати та вимикати пристрої автоматично, без яких-небудь додаткових дій. Це може бути дуже зручно, наприклад, коли руки зайняті. Цей датчик руху, окрім того, працює абсолютно безшумно.
Особливою популярністю він користується при створенні прихованої підсвітки (сходів, плінтусів, під ліжком).
Данний пристрій також можна вбудовувати у всілякі світильники, ставлячи його між драйвером та світлодіодами. Слід, правда, пом'ятати, що живляча напруга світлодіодів має бути від 5 вольт до 24 вольт.
https://videoshops.top/g119651615-kontrollery-dimmery-usiliteli
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LEDLIGHT |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 12 мм |
| Дальність виявлення руху: | 2 м |
| Довжина | 36 мм |
| Кут огляду | 120 град. |
| Максимальна затримка контролю | 30 сек |
| Мінімальна затримка контролю | 15 сек |
| Способи установки | Всередині приміщень |
| Ширина | 10 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Робоча напруга (В) | 12, 24, 5 |
- Ціна: 144,44 ₴


