
LED дімер 5-24V 6A, пульт IR 14 кнопок
171,58 ₴
- В наявності
- Код: LED03386
+380 (96) 004-00-88
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Дімер для світлодіодного освітлення (5В/12В/24В) 6А, пульт (інфрачервоний, 14 кнопок).
Функціонал:
- увімкнути/вивимкнути світло,
- вибрати один з 2 встановлених режимів:
- Постійне світіння (можна регулювати яскравість).
- Спалахи (можна регулювати частоту).
Напруга живлення: 5-24В.
Струм навантаження: до 6А (1 канал).
Потужність навантаження: до 144Вт (при 24В).
Радіус дії пульта: до 10м.
Мінімальний обсяг замовлення: 1 шт.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | LEDLIGHT |
| Країна виробник | Китай |
| Діапазон роботи | 10 м |
| Кількість каналів | 1 |
| Кількість кнопок | 14 шт. |
| Кількість рівнів яскравості | 9 |
| Регулювання | Швидкості, Пам'ять останньої налаштування, Яскравості |
| Струм | 6 А |
| Тип управління | Дистанційне |
| Розміри | |
| Висота | 23 мм |
| Довжина | 50 мм |
| Ширина | 35 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 171,58 ₴


