
Контролер RGB 12-24V 6A, пульт IR 44 кнопки
134,32 ₴
- В наявності
- Код: LED03377
Контролер для RGB стрічки 6А з дистанційним управлінням ІЧ пультом (44 кнопки).
Особливістю даного контролера є можливість регулювати яскравість кожного з 3-х каналів (синій, червоний, зелений). Ви також зможете підібрати та записати у пам'ять контролера шість вподобаних вами відтінків.
Напруга живлення: 12/24В
Струм навантаження: до 6А (2А х 3канала)
Потужність навантаження: до 72/144Вт
Підключення: до 5м(5050), 15м(3528) стрічки
Мінімальний розмір замовлення: 1 шт
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | LEDLIGHT |
| Країна виробник | Китай |
| Колірна гамма | RGB |
| Кількість каналів | 3 |
| Кількість кнопок | 44 шт. |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Напруга мережі | 12-24 В |
| Регулювання | Швидкості, Пам'ять останньої налаштування, Пауза, Яскравості |
| Робоча напруга (В) | 12-24 |
| Струм | 6 А |
| Тип управління | Дистанційне |
| Розміри | |
| Висота | 23 мм |
| Довжина | 50 мм |
| Ширина | 35 мм |
- Ціна: 134,32 ₴


