
Дімер безконтактний для LED профіля 5-24V 4A сенсорний
144,90 ₴
- В наявності
- Код: LED03364
Безконтактний вимикач сенсорний для світлодіодного профіля.
Даний модуль дозволяє ввімкнути або вимкнути LED підсвічування не торкаючись самого вимикача. Що може бути дуже зручно та безпечно, наприклад на кухні або у ванній, коли руки можуть бути вологими. Достатньо просто провести рукою перед датчиком, на відстані до 10 см. При кожному помаху руки, підсвічування буде по черзі вмикатися та вимикатися.
Для зручності використання, даний сенсорний вимикач має LED індикатор. В режимі очікування (світло вимкнуто) світиться вказівний світлодіод. Така індикація дозволяє без зусиль знаходити вимикач навіть у повній темряві.
На відміну від звичайних вимикачів, в його конструкції відсутні рухомі механічні деталі які могли б швидко зношуватися.
Безконтактний сенсорний вимикач - абсолютно безшумний.
https://videoshops.top/ua/g119651615-kontrollery-dimmery-usiliteli
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | LEDLIGHT |
| Країна виробник | Китай |
| Діапазон роботи | 0.1 м |
| Кількість каналів | 1 |
| Напруга мережі | 5-24 В |
| Регулювання | Пам'ять останньої налаштування, Яскравості |
| Робоча напруга (В) | 5-24 |
| Струм | 5 А |
| Тип управління | Сенсорне |
| Розміри | |
| Довжина | 46 мм |
| Ширина | 10 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |
| Тип освітлення | Світлодіодна стрічка |
- Ціна: 144,90 ₴



