
LED дімер 12-24V 4A, сенсорний з кабелями DC
158,24 ₴
- В наявності
- Код: LED03301
+380 (96) 004-00-88
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Дімер для світлодіодного освітлення 12В/24В 4А з сенсорним управлінням дотиком.
Функціонал:
- вмикання та вимикання світла (короткий дотик сенсора),
- плавне регулювання яскравості світла (тривалий дотик до сенсора).
Напруга живлення: 12-24В
Струм навантаження: до 4А (1 канал)
Потужність навантаження: до 48Вт(12В) / 96Вт(24В)
Робоча температура: від -20 до +60°C
Мінімальний розмір замовлення: 1 шт
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | LEDLIGHT |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість каналів | 1 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Регулювання | Яскравості, Пам'ять останньої налаштування |
| Робоча напруга (В) | 12-24 |
| Струм | 4 А |
| Тип управління | Сенсорне |
| Розміри | |
| Висота | 12 мм |
| Довжина | 43 мм |
| Ширина | 22 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір корпусу | білий копус |
Інформація для замовлення
- Ціна: 158,24 ₴

